Ładowanie

Masaże

Zapisy/rezerwacje na zabiegi kosmetyczne w okresie letnim (czerwiec – sierpień) są dostępne z 2 tygodniowym wyprzedzeniem

Masaże

 1. Masaż czekoladowy
  Lubisz czekoladę? Oddaj się w ręce naszych specjalistów i pozwól sobie na odrobinę luksusu dzięki masażowi czekoladowemu. Jeżeli zastanawiasz się, z którego rodzaju masażu skorzystać – ten powinien być pierwszym Twoim wyborem!
  30 min (częściowy) – 70 zł
  60 min – 140 zł
 2. Masaż gorącymi kamieniami
  Oddaj się w ręce naszych masażystów i poznaj pozytywny wpływ gorących kamieni na Twoje ciało. Stres, obowiązki i problemy zostaw poza progiem gabinetu, a resztą zajmiemy się my!
  30 min (częściowy) – 90 zł
  90 min – 160 zł
 3. Masaż relaksacyjny.
  Zapewnia głęboki relaks oraz rozładowanie skumulowanych napięć wynikających ze stresu dnia codziennego. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, podnosi chęci do życia. Wykonywany jest w postaci powolnych ruchów o działaniu antystresowym i uspokającym. Skutecznie pozbawia napięcia na całym ciele. Zalecany jest po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym.
  Cena :  50 zł/ ok. 30 min. (częściowy)
  90 zł/ ok.60 min.
 4. Masaż bańka chińska.
  Masaż z wykorzystaniem bańki chińskiej, gdzie za pomocą gumowych baniek jest masowane całe ciało. Masaż ten pobudza krążenie krwi, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Powoduje także przyspieszenie przemiany materii oraz redukcję tkanki tłuszczowej.
  Cena :  70 zł/ ok. 30 min. (częściowy)
  110 zł/ ok.60 min.

 

 

Polski Bon Turystyczny >>

U NAS ZREALIZUJESZ
POLSKI BON TURYSTYCZNY!

 

WIĘCEJ