Ładowanie

Paintball Chańcza

 

Wszystkich lubiących rywalizację, dopływ adrenaliny, zabawy w terenie, zapraszamy na nasze pole paintballowe zbudowane w 2018 roku. Powierzchnia 20 000 m2 o wymiarach 100 m x 200 m częściowo zalesiona znajduje się w bliskim sąsiedztwie i należy wyłącznie do hotelu. Zapewniamy emocjonujące gry w oparciu o wybrany scenariusz, prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorów.

 

Cennik dla grup powyżej 20 osób:

Mini
150 zł/ osoba
W tym sprzęt + 200 kulek
Kolejne 100 kulek/ 20 zł
Standard
170 zł/ osoba
W tym sprzęt + 300 kulek
Kolejne 100 kulek/ 20 zł
Premium
200 zł/ osoba
W tym sprzęt + 500 kulek
Kolejne 100 kulek/ 15 zł
Sprzęt: markery tipmann FT12, maski termalne, pełne umundurowanie moro, pełna butla co2, rękawiczki.
Czas realizacji zabawy ok. 3-4 godzin (z kilkoma scenariuszami). Możliwość dodatkowych atrakcji strzeleckich: wiatrówki krótko i długo lufowe, strzelanie z łuków.

 

Predyspozycje: Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji, stylu życia, w którym wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia. Zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Paintball jest urzeczywistnieniem naszych młodzieńczych marzeń. Generalnie jest to gra, sport, zabawa o różnych celach i zasadach lecz z jedną wspólną cechą – wykorzystuje kulki z farbą miotane przez broń pneumatyczną na C02, sprężone powietrze lub azot, zwaną markerami. Jakie warunki fizyczne gracza są wymagane w grze? W zasadzie nie ma tu żadnych konkretnych wymagań. W czasie gry dużo się chodzi, biega, skrada, czasami czołga, kuca, klęczy dlatego dobrze mieć choć trochę kondycji i ogólnej sprawności fizycznej. Najważniejszymi cechami dobrego paintballisty są: doświadczenie, refleks i zimna krew.
Bezpieczeństwo: Farba wewnątrz kulki to barwnik spożywczy. W czasie gry wystarczy zetrzeć szmatką lub trawą, po grze wystarczy spłukać wodą aby nie pozostawić śladu. Statystyki ubezpieczeń pokazują, że paintball jest bezpieczniejszy niż golf, jogging, tenis pływanie, i wiele innych sportów. W przeciwieństwie do innych rodzajów broni pneumatycznej markery painballowe miotają lekkimi kulkami (kilka gram każda) składającymi się z cienkiej warstwy tworzywa sztucznego (rozpuszczalnego i w pełni ekologicznego) wypełnionymi żelatynowym barwnikiem. Paintball to sport i jak w każdym sporcie (piłka noża: koszykówka itd.) nie przestrzeganie pewnych podstawowych zasad bezpieczeństwa może narazić nas na kontuzję.

   Pobierz regulamin i deklarację uczestnika gry.